خانه » وردپرس » افزونه وردپرس » افزونه وردپرس پیگیری محصول WooCommerce Shipping Tracking v17.4

افزونه وردپرس پیگیری محصول WooCommerce Shipping Tracking v17.4

افزونه وردپرس پیگیری محصول WooCommerce Shipping Tracking آماده شده برای شمایی بوده است که بیشتر محصولات پستی رو در سیات خود دارید تا بتونید به مشتریان خود اجازه دهید تا به راحتی سفارشات خود را پیگیری کنند. شما قادر خواهید بود به هر سفارش یک شرکت حمل و نقل و یک شماره پیگیری بدهید. با دانلود رایگان افزونه WooCommerce Shipping Tracking اطلاعات ردیابی (URL شرکت و کد ردیابی) را به طور مستقیم در ایمیل “سفارش کامل” و صفحه “مشاهده سفارش” نمایش دهید و مشتریان شما فقط با کلیک بر روی لینک تولید شده توسط این پلاگین وردپرس به راحتی پیگیری سفارشات خود را خواهند داشت

دانلود افزونه رهگیری حمل نقل وردپرس WooCommerce Shipping Tracking

افزونه وردپرس WooCommerce Shipping Tracking اجازه می دهد تا بیش از یک کد ردیابی و شرکت حمل و نقل را در هر سفارش پیوند دهید. به این ترتیب اگر مدیر فروشگاه سفارش را با استفاده از حمل های متعدد ارسال نموده، به لطف WCST می تواند مشتری را بدون هیچ مشکلی به هرگونه حمل و نقل ردیابی کند و با این پلاگین رایگان وردپرس WooCommerce Shipping Tracking علاوه بر این، برای هر حمل و نقل نیز می توان تاریخ ارسال و متن سفارشی مشخص کرد. به این ترتیب مدیر فروشگاه و مشتری می توانند به راحتی پیگیری زمان بندی حمل ونقل داشته باشند پلاگین پیگیری حمل و نقل همچنین امکان نشان دادن وضعیت پیشرفت حمل و نقل را با یک جدول زمانی به طور مستقیم در سایت نشان می دهد. برای انجام این کار فقط از کد کوتاه ویژه [track_shipping_in_site] در داخل پیام جزئیات سفارش از طریق منوی خاص استفاده کنیدو….

WooCommerce Shipping Tracking plugin

امکانات کلیدی WooCommerce Shipping Tracking plugin

  • پیگیری سفارشات به راحتی توسط مشتریان
  • تعریف شرکت های خود
  • کد پیگیری چندگانه، شرکت های حمل و نقل، تاریخ توزیع و متن سفارشی
  • سفارشی کردن ایمیل و سفارشات HTML
  • ردیابی وضعیت پیشرفت حمل و نقل با یک جدول زمانی در سایت
  • مشخص نمودن وضعیت های سفارشی
  • اعلان ایمیل برای کد های ردیابی انتخاب شده
  • و بسیاری خصوصیات دیگر….

WordPress Plugin Tracking WooCommerce Shipping Tracking is great if you use postal mail on your site to keep track of your customers’ orders that have many features and features with a simple setup. This free WordPress plugin WooCommerce Shipping Tracking gives you the ability to have email notification for selected tracking codes and to specify custom status and customize email and HTML orders, multiple tracking codes, shipping companies, distribution dates and custom text, and many more.

درباره ی wpcamp

مطلب پیشنهادی

افزونه وردپرس ساخت نقشه تصویر Image Map Pro

افزونه وردپرس ساخت نقشه تصویر Image Map Pro v4.4.4

افزونه وردپرس ساخت نقشه تصویر Image Map Pro یک محصول بی نطیر از کدکنیون و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *